Date

AnaBebek

Anne ve Bebek Dünyası
Breast Cancer Ribbon

özel can bebe telefon

posted by:
Anabebek

Özelcan Bebe, 2000 yılında anne ve bebeklere yönelik ürünler satmak amacıyla kuruldu. Ağırlıklı olarak ürün çeşitlerini hamilelik dönemi anne bakımı ve 0-2 yaş bebek ihtiyaçları üzerine geliştiren Özelcan Bebe, şu an Ankara`da 4 şube ile faaliyet göstermektedir.

Kurum felsefesini kaliteli ve ihtiyaca cevap veren ürünler satmak eksenine oturtan Özelcan Bebe, alışveriş sürecinde güleryüzlü ve bilgilendirici yaklaşımı da kendisine amaç edinmiştir. Hamilelikten başlayarak bebeğin 2 yaşına kadar geldiği dönemde gerek anne gerekse bebek bünye itibarıyle hassas bir dönemde bulunmaktadır. Bu yüzden bu süreçte anne ve bebeğin kullandığı ürünlerin doğru seçilmesi, insan sağlığına zarar veren maddeler içermemesi ve bebeğin gelişimine olumlu katkıda bulunması gerekmektedir.
özelcan bebe mağaza elamanları her ne kadar tüm şubelerimizde fiyatlar aynı dese de siz inanmayın. A city mağazasında genellikle bir oran üzerinde indirim yapıyorlar. Fakat onun dışına pek çıkmıyorlar. Ama ulus ve söğütözü mağazalarında yetkili biri ile görüşürseniz ve iyi pazarlık ediyorsanız çok iyi fiyatlar yakalarsınız. özelcan bebenin ulus şubelerini araba ile gidecekseniz pek tavsiye etmek. Çok kalabalık ve yokuş yerler. Araba park yeri sorun ve her an birisi gelip sizin arabanıza dokunabilir. Söğütözü mağazası hem acity de ki kadar ferah hatta daha ferah ve büyük hem de ulus kadar ucuz.

Aşağıda özel can bebe telefon ve özel can bebe adreslerini veriyoruz. Umarım özelcan bebe telefon ve adresleri faydalı olur.

Özelcan bebe Söğütözü Ankara
Söğütözü Mağaza Söğütözü Cad. Nu:29 Söğütözü
özel can bebe Telefon : 0 312 286 57 75

Özelcan bebe Ulus Ankara
Ulus Mağaza Konya Sok No:37/D
özel can bebe Telefon: 0 312 324 40 17

Özelcan bebe Acity Ankara
A City Mağaza Acity Outlet Alışveriş Merkezi 1. Kat No: 120/B
özel can bebe Telefon: 0 312 387 42 53

Özelcan bebe Ulus Ankara
Ulus Şube Konya Sokak No:31/A
özel can bebe Telefon & Faks: 0 312 311 21 60

Incoming search terms:

  • zelcan
  • acity bebek mağazaları
  • zelcan bebe ulus
  • acity bebek araba fiyatlari
  • ankara ulus özelcan bebe
  • özelcan bebe ulus
  • ulus bebek mağazaları

Leave a Reply